PROJEKT KOORDINÁTOR/KA S AJ | BRIGÁDA 20hod./týdně | PRÁCE Z DOMU

Druh pozice
Brigáda
Mzda
100 - 200 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-1-406035
Popis pozice

✅ Hledáš brigádu při studiu, kterou můžeš vykonávat i z domu?

✅ Mluvíš a píšeš bez problémů anglicky minimálně na pokročilé úrovni?

✅ Máš zkušenosti s organizováním projektů a jsi zvyklý/á na práci s Google nástroji?

HLEDÁME PRÁVĚ TEBE! ⭐️

Do globálního týmu vzdělávání v IT sháníme proaktivního koordinátora, který bude pomáhat týmu s podporou různých úkolů spojených s poskytováním školení.

Hlavní pracovní povinnosti

▶️ Nastavovat události školení v našich interních systémech

▶️ Koordinovat spolupráci se zákazníky, partnery a interními týmy

▶️ Aktualizovat informace o instruktorech v interních systémech

▶️ Pomáhat obchodnímu týmu s využíváním plánů školení

▶️ Řešit dotazy studentů, partnerů a záklazníků ohledně školení

▶️ Asistovat při vytváření a udržování projektových plánů, harmonogramů a rozpočtů

Nástup: ihned

Smlouva: DPČ na dobu určitou (s možností prodloužení)

Cizinci: Pozice je otevřena také pro cizince s volným přístupem na trh práce (neposkytujeme modrou kartu)

Požadavky

☑️ Angličtina na pokročilé úrovni - plynule slovem i písmem (min. úroveň B2)

☑️ Zkušenosti s vedením a organizací projektů/úkolů

☑️ Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti

☑️ Znalost práce s Google nástroji - Google Drive, Smartsheet...

☑️ Časdová flexibilita, zodpovědnost a samostatnost

Benefity

➕ práce v globální IT společnosti

➕ každodenní komunikace v angličtině

➕ bonus 1200 Kč za práci o víkendu nebo ve státní svátek

➕ placená dovolená až 2,5 týdne/rok

➕ možnost pracovat z kanceláří v Brně nebo plně z domu