KOORDINÁTOR PROJEKTU | AUTOMOTIVE | 2D TECH. DOKUMENTACE | NJ

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-30-344820
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho významného klienta, mezinárodní engineeringovou společnost zabývající se vývojem plastových částí do automotive, hledáme zkušeného kandidáta na pozici:

KOORDINÁTOR PROJEKTŮ - KOORDINÁTOR TECHNICKÉ DOKUMENTACE (2D)

Náplň práce:

  • vytváření a správa výrobní a technické dokumentace (2D)
  • koordinace projektů
  • koordinace členů týmu specialistů technické dokumnetace - koordinace projektů, rozdělování práce, komunikace s klienty apod.
  • analýza jednotlivých plastových komponentů vozidel
  • vytváření doprovodné dokumentace
  • odovědnost za změnové řízení technické dokumentace, dodržení kvality a termínů
  • komunikace se zákazníky (v německém jazyce)
  • úzká spolupráce s vývojovým oddělením
Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • znalost Siemens NX nebo Catia V5
  • znalost 2D
  • zkušenost se samostatnou prací na projektech v automotive
  • znalost technické dokumentace
  • týmový hráč
  • spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
Benefity
  • 13. plat
  • bonus za přítomnost (500,-/měs.)
  • příspěvek na stravování a firemní kantýna
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pružná pracovní doba
  • 25 dnů dovolené
  • možnost učit se od zkušených kolegů
  • přátelské prostředí
  • práce s předními automobilovými značkami