KOORDINÁTOR PROJEKTŮ, 140 - 160 CZK/h

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 - 160 Kč
Referenční číslo
13-1-370692
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste studentem/kou VŠ, který hledá příležitost, kde nastartovat svoji kariéru? Baví Vás komunikace s lidmi a zvládáte MS Office na dobré úrovni (především MS Excel)? Pokud k tomu navíc máte i plynulou angličtinu, pak jste ten, koho právě hledáme! Momentálně obsazujeme pozici JUNIOR PROJECT COORDINATOR a těšíme se na Vaše CV.

Náplň práce:

  • administrativní podpora aktuálně probíhajících projektů v oblasti IT
  • administrativní podpora Project Managera
  • organizace meetingů
  • tvorba prezentací
  • komunikace se členy v týmu
  • reportování na týdenní bázi

Start: ihned

Mzda: 140 - 160 Kč/hod

DPČ, dlouhodobá spolupráce, pracovní doba minimálně 20 hodin/týden.

Lokalita: Praha 4 (hned u metra))

Požadavky
  • ideálně student/ka VŠ ekonomického, nebo IT zaměření
  • plynulá znalost AJ (každodenní komunikace s cizinci - ústní, telefonická, písemná)
  • Dobrá znalost MS Excel (práce s velkým množstvím dat, pokročilé fce, SVyhledat, if, schopnost práce s kontingenčními tabulkami apod.)
  • analytické myšlení
  • pečlivost, orientace na detail, schopnost pracovat zodpovědně s čísly
  • aktivní osobnost ochotná učit se
  • schopnost komunikace s vysoce postavenými zaměstnanci společnosti
  • flexibilita
Benefity
  • startovací pozice pro budoucí kariéru
  • využití angličtiny na denní bázi
  • stravenky 80 Kč/den
  • účast na globálních projektech
  • přátelská atmosféra
  • mezinárodní prostředí