KOORDINÁTOR PŘEPRAV| TEPLICKO

Referenční číslo
8-21-350481
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte pracovní uplatnění v logistice? Domluvit se anglicky po telefonu pro Vás není žádnou překážkou, ba naopak příležitostí? Čekáme na Vás, neváhejte nás kontaktovat!

Co si pod pozicí KOORDINÁTOR PŘEPRAV máte představit?

  • plánování přeprav v rámci společnosti (export, import)
  • vyhledávání nových přepravců, poptávky cen
  • tvorba objednávek a monitoring průběhu přeprav
  • denní komunikace s mateřskou společností v zahraničí
  • kontrola rezervačního systému nakládek/vykládek
  • správa zákaznických portálů EDI
  • spolupráce s kolegy logistiky
Požadavky

Koho na pozici KOORDINÁTOR PŘEPRAV hledáme?

  • SŠ vzdělání
  • Anglický jazyk na POKROČILÉ úrovni (denní komunikace – telefon/e-mail)
  • Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • Proaktivita, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost, kreativita, pečlivost
  • Týmová a pozitivní osobnost
  • Zkušenosti na podobné pozici VÝHODOU
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky, flexi poukázky
  • Příspěvky na penzijní / životní pojištění
  • 13. plat
  • Náborový bonus ve výši 10 000 Kč
  • Příspěvek na dopravu až 2 000 Kč
  • Odměny za doporučení zaměstnance
  • Kurzy a školení
  • Občerstvení zdarma