Koordinátor/-ka BOZP a PO

Plný úvazek
Mzda
38 000 - 46 000 Kč
Referenční číslo
8-10-361928
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Do čisté elektrovýroby hledám vhodného kandidáta/-ku na pozici Koordinátor/-ka BOZP a PO! Domluvíte seanglicky amáte zkušenosti s HS? Pak hledám právě Vás.

Co pozice obnáší:

koordinuje BOZP a PO ve společnosti v souladu s příslušnými právními předpisy

komplexně zajišťuje odbornou agendu BOZP a PO, vede evidenci a dokumentaci BOZP a PO

zajišťuje a provádí audity a kontroly dodržování bezpečnostních předpisů, používání OOPP

zajišťuje školení a ověřování úrovně znalostí zaměstnanců z oblasti BOZP a PO

zastupuje společnost při kontaktu s orgány BOZP, PO a hygieny

zajišťuje a koordinuje spolupráci s osobami odborně způsobilými v oblasti BOZP a PO

zajišťuje analýzu rizik, prevenci a zlepšování bezpečnosti práce v organizaci

Požadavky

Jaké zkušenosti je zapotřebí:

zkušenost s řízením agendy BOZP a PO ve výrobním závodě

zkušenost z mezinárodního koncernu (ideálně automotive)

znalost související legislativy, normy 45001

znalost AJ v úrovni B2, znalost NJ výhodou

PC kompetence, SAP výhodou

Benefity
  • možnost využití FIREMNÍHO MASÉRA
  • práce v čisté automotive výrobě
  • týmové prostředí a prima kolegové
  • 5 týdnů dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • 13. a 14. plat
  • individuální navyšování mezd, na základě hodnocení
  • obědy za 22 – 27 Kč
  • odměny za zlepšovací návrhy vypláceny formou Flexipass
  • příspěvek na dopravu 3,8 Kč/ km
  • příspěvky na penzijní připojištění 800 Kč/ měs.
  • možnost využít podnikovou benefit kartu (ZOO, fitcentra, dětské herny apod.) 1x týdně
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce – volejbalové a nohejbalové turnaje, večírky, florbalové tréninky apod.