KONZULTANT ZNAČKY | SLUŽEBNÍ VŮZ

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
34 000 - 38 000 Kč
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
19-23-405830
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás bytový design? Chtěli byste reprezentovat kvalitní produkty? Jste komunikativní, máte cit pro detail a baví Vás péče o zákazníky?

Pošlete nám svůj životopis a staňte se součástí společnosti v oblasti výroby kvalitních produktů pro celý svět.

Co Vás na pozici čeká?

  • Péče o dlouhodbobé zákazníky (architekti, kuchyňská a bytová studia, kameníci, developeři..)
  • Zajišťování servisu zákazníkům
  • Propagace produktu a značky (nikoliv obchod)
  • Zajištění dostatečného množství propagačních materiálů a vzorků na prodejních místech
  • Pravidelný reporting (monitoring konkurence, zpětná vazba od zákazníků)
  • Vyhledávání nových zákazníků a navazování spolupráce
  • Převážně práce v terénu (Západní polovina ČR až po Hradec Králové)
Požadavky
  • Min. SŠ vzdělání
  • Komunikativní, energický a samostatný přístup
  • Znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • ŘP skupiny B - ochota cestovat
  • AJ na úrovni A2/B1 velkou výhodou, ale není podmínkou
  • Zkušenosti s obchodem velkou výhodou
Benefity
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • 5 dní volna navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost práce z domova
  • Příspěvek na penzijní připojištění (500Kč/měsíc)
  • Benefitní karta
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Zvýhodněný mobilní tarif (až pro 5 čísel)
  • Notebook, telefon, tablet