KONZULTANT - rádce projektových kanceláří

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-5-367180
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která se mimo jiné zabývá výrobou dveřních komponentů hledáme:

Technického konzultanta z oblasti stavebnictví nebo zkušeností v oblasti okna-dveře, který bude mít na starosti svěřené portfolio projekčních kanceláří a bude jim poskytovat poradenství o projektech, na kterých společnost pracuje.

Co bude náplní Vaší práce?

  • Navazovat a udržovat vztahy s klíčovými zúčastněnými stranami, jako jsou architekti, projektanti, dodavatelé a koncoví uživatelé
  • Poskytování a návrh kompletního řešení včetně hardwaru a harmonogramů dveří, vyúčtování množství, nabídek a dalších činností
  • Poskytovat profesionální poradenství během celého projektu
  • Působit jako hlavní kontaktní místo pro příslušný projekt a zastupovat společnost na projektu
  • Úzce spolupracovat s ostatními členy týmu One Specification Team a dalšími obchodními kolegy

Hledáme jak komunikativního juniora, kterého na pozici plně zaučíme nebo seniorního kandidáta, který od začátku převezme portfolio a bude na něm dále pracovat.

Požadavky

Co na tuto pozici musíte mít?

  • Vzdělání ve stavební směru
  • Schopnost dodržet termíny na projektech
  • Vynikající komunikační, prezentační a vyjednávací schopnosti
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost některého softwaru Autodesk, AutoCAD, Autodesk, Revit, Architecture nebo GRAPHISOFT, ARCHICAD, BIM
  • Znalost architektonických a stavebních dokumentů, norem a předpisů

VÝHODOU

  • Obchodníka nepotřebujeme, ale občasnou akvizici pro rozšíření svého portfolia oceníme
  • Znalost požárních norem nebo únikových předpisů
  • Schopnost číst a interpretovat architektonické a stavební dokumenty včetně harmonogramů dveří, půdorysů, výškových úrovní, schémat zapojení a dalších
Benefity

Na co se navíc můžete těšit?

  • Roční bonusy do výše až 15%
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Telefon + neomezený tarif
  • Notebook i k soukromému užití
  • Automobil i k osobnímu užití
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí