Konzultant ELEKTRO - Junior

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
2-5-365132
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta, který je v regionu střední a východní Evropy dodavatel číslo 1 pro datová centra a který se neustále rozrůstá a má velkou škálu projektů, nyní hledám vhodného kandidáta na pozici:

Konzultant elektro - Junior

  • Podpora prodeje vlastních řešení společnosti
  • Spolupráce s konzultantem - seniorem na definici zadání a návrhu řešení
  • Konfigurace typových řešení, převážně s využitím konfigurátoru
  • Tvorba a příprava nabídek a prezentací zákazníkovi
  • Projednávání nabídek se zákazníkem
  • Spolupráce na tvorbě a správě dokumentace
  • Spolupráce s projektanty na přípravě projektové dokumentace
  • Spolupráce na nákupu komponent typových řešení
Požadavky

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

  • Min. SŠ technického směru (elektro vzdělání výhodou)
  • Technická AJ na komunikativní úrovni
  • Uživatel PC - Excel, Word, Outlook, MS Project
  • Spolehlivost, organizační schopnosti, nebát se prezentovat řešení před zákazníkem

VÝHODOU

  • Vyhláška 50
Benefity

Co Vám na oplátku můžeme nabídnout?

  • 25 dnů dovolené + 4 dny dodatkového volna
  • Flexibilní pracovní doba
  • Mobilní telefon a notebook i pro soukromé účely
  • Multisport karta
  • Cafeteria systém
  • Roční bonusy ve výši 10%

Nástup nejlépe IHNED nebo dle dohody.