KONTROLOR KVALITY, 30 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
30 000 Kč
Referenční číslo
7-30-341133
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nepotřebujeme experta na kvalitu, stačí nám precizní člověk, který má alespoň nějakou zkušenost z kvality ve výrobní společnosti, částečnou znalost NJ/AJ a bude ochotný fyzicky testovat produkty a vést přidruženou administrativu.

Více k náplni práce zde:
- zkoušení výrobků na zkušebních strojích (statické a dynamické testy)
- vizuální kontrola produktů
- dokumentace výsledků zkoušek
- práce v SAP
- zpracování chybových hlášení, řešení reklamací
- spolupráce s ostatními odděleními (vývoj, kvalita v mateřské firmě)

Požadavky

- SŠ vzdělání
- NJ nebo AJ k občasnému využití (B1)