Kontrolor/- ka zásob

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
8-21-357614
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Co Vás čeká:

Zajištění přesnosti stavu zásob na oddělení logistiky tak, aby se dosahovalo cílů a to při dodržování schválených procesních a kvalitativních procedur.

Zajištění dodržování předepsaných postupů a procedur zaměstnanci.

Koordinace činností mezi pobočkami tak, aby se zajistilo včasné řešení problémů se stavy zásob.

Klíčové odpovědnosti:

Sledovat stav ztracených zásob a zkoumat důvody proč zásoby chybí.

Provádět cyklické inventury skladových zásob a pravidelné inventury.

Zajišťovat, aby procedury v Logistice odpovídali jejich provádění v praxi.

Přesun položek a udržování přesných pozic skladových nádob.

Vytváření pravidelných měsíčních reportů pro Manažera Logistiky

Sloužit jako kontaktní osoba pro odd. logistiky v Chomutově při řešení všech problémů se stavy zásob.

Fyzická kontrola vráceného materiálu z výroby a následné zpracování dle domluvy s nadřízeným / vedením

Zajišťovat přesnost stavu hotových výrobků na odd. Logistiky

Přezkoumávat potenciálně nadbytečně/zastaralé součástky v zásobách

Spolupracovat s odděleními zákaznické podpory, nákupu a logistiky

Zajistit vyplnění týdenních reportů o spotřebovaných provozních zásobách.

Plnit další povinnosti uložené Manažerem logistiky

Požadavky

Vysokou úroveň produktových znalostí

Znalost Anglického jazyka na komunikativní úrovni

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Adaptibilitu/flexibilitu

Schopnost vlastní iniciativy

Schopnost řešit problémy

Znalost práce v programech IMS, Excel a Outlook

Schopnost udržet si pozitivní přístup v náročném prostředí

Diskrétnost

Benefity
  • velmi přátelská, rodinná atmosféra
  • flexibilní pracovní doba bez pevné složky
  • výroba, kde jsou přesčasy cizí slovo
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po 1 roce dovolená navíc
  • občerstvení na pracovišti