Kontrolor/ka expedice

Referenční číslo
113-21-400767-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Kontrola expedovaných výrobků
  • Zaznamenávání informací z kontrolní činnosti.
  • Spolupráce s logistikou a oddělením kvality
Požadavky
  • Zkušenosti z oblasti kvality ve výrobní společnosti.
  • Manuální zručnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Ochotu pracovat na směny (třísměnný provoz)
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
Benefity
  • 13. plat,
  • Plně dotované stravné,
  • 25 dní dovolené,
  • Firemní akce,
  • Kafeterie,
  • Možnost napracovat si hodiny (na některých pozicích)
  • Pružná pracovní doba (na některých pozicích)
  • Příspěvek na dopravu (na některých pozicích)
  • Životní pojištění/Penzijní připojištění (na některých pozicích)
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Ovocné středy