KONSTRUKTÉR/MECHANICKÝ DESIGNER | AUTOMOTIVE

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
2-10-348913
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta zabývající se vývojem a konstrukcí v automotive hledáme SPECIALISTY V DESIGNU plastových komponentů pro prémiové značky.

Co všechno Vás bude čekat?

  • vývoj a konstrukce plastových dílů v programu CATIA
  • odpovědnost za svěřené díly až do fáze výroby
  • konzultace produkčních technologií ve výrobních závodech
  • komunikace s výrobními i jinými odděleními
Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru
  • výborná znalost 2D/3D SW
  • znalost CATIA V5 nebo NX podmínkou
  • znalost AJ nebo NJ slovem i písmem a ochota nadále se zdokonalovat (popř. naučit) v NJ
  • progresivita, spolehlivost, kreativita, flexibilita a samostatnost
  • koordinační a komunikační dovednosti
Benefity
  • bonusy
  • 25 dnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na jazykové kurzy
  • pružná pracovní doba
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • kariérní postup
  • odborná školení v mateřské společnosti v Německu
  • zajímavá a kreativní práce u společnosti s bohatou tradicí