KONSTRUKTÉR - ocel/hliník| až 55 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
4-5-372508
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti s působením v oblasti konstrukce? Láká Vás stabilní zaměstnání, adekvátní mzda a místo pracoviště v Ostravě? Tak už neváhejte a dejte nám o sobě vědět!

Co bude náplní Vaší práce?

Aktivně zajišťovat navržení a konstrukční zpracování zadané zakázky. Tato pozice je vhodná jak pro méně zkušené kandidáty (vše naučíme), tak již pro ostřílené konstruktéry.

  • Navrhování konstrukčních řešení výrobků
  • Zpracování konstrukčních podkladů a výkresů nových a stávajících výrobků, sestav, dílů, apod.
  • Aktualizace interních dokumentů PZ, CN a vedení příslušné interní dokumentace
  • Návrh, dohled a koordinace testování nových výrobků
  • Zadávání zakázek do výroby
  • Zpracování technických řešení cenových nabídek pro prodejní oddělení
  • Zpracování zadaných zakázek
  • Zpracování popisů a návodů k montážím výrobků
Požadavky

Co na tuto pozici musíte mít?

  • min. SŠ vzdělání stavebního nebo strojního zaměření
  • nejméně 1 rok prokazatelných zkušeností se zpracováním technické dokumentace
  • Orientace v technické dokumentaci, schopnost navrhovat konstrukční řešení produktů
  • Technické myšlení a 3D představivost
  • Anglický jazyk min. na úrovni B1 (primárně psaná forma)
  • Řidičské oprávnění skupiny B – aktivní řidič
  • Schopnost pracovat samostatně
  • Znalost IT softwarů– Microsoft Office, VBA výhodou, 2DCAD, SolidWorks výhodou, MBCAD výhodou
  • Zkušenosti s hliníkovými systémy Aluprof, Schüco, aj. výhodou

Pracujeme se systémy:

  • ZWCAD
  • Logical
Benefity
  • Roční bonusy do výše až 10%
  • Home office
  • Stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • Telefon + neomezený tarif
  • Notebook
  • Občerstvení na pracovišti
  • Příjemné pracovní prostředí