KONSTRUKTÉR KOLEJOVÝCH VOZIDEL

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
12-10-353650
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • zpracování technické dokumentace k projektům kolejových vozidel všech typových řad
  • tvorba technické dokumentace
  • spolupráce s obchodním oddělením při sestavení nabídky ve fázi výběrového řízení,
  • komunikace se zákazníky, dodavateli i schvalovateli daného projektu,
  • technická spolupráce při výrobě prototypu, zkoušení vozidel, schvalování a realizaci sériové výroby,
  • spolupráce s vnitropodnikovými útvary
  • modernizace a opravy
Požadavky
  • vzdělání v oblasti kolejových vozidel
  • znalost kosntrukčního programu
  • praxe jako konstruktér, nebo projektant výhoda
Benefity
  • týden dovolené nad rámec zákona
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • možnost dalšího dlouhodobého vzdělávání odborných znalostí a jazykových dovedností
  • stravenky nebo možnost závodního stravování
  • sportovní a kulturní akce
  • firemní školka
  • příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity Flexipass

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.