Konstruktér | hydraulika | až 60 000 Kč!

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-356229
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Zahraniční společnost s více než 25 letou tradicí rozšiřuje své řady! Pojďte se stát součástí menšího týmu konstruktérů, jejichž práce udává směr českému a slovenskému trhu v daném odvětví.

Hledáme seniorního konstruktéra na nové projekty. Máte zkušenost s NX 11, Solid Edge či obdobným 3D SW? Přihlaste se a pojďme se pobavit konkrétně!

Náplň práce:

  • Tvorba a změny výrobní dokumentace s ohledem na technologické možnosti výroby
  • Úpravy a tvorba výkresů a schémat hydraulických okruhů, včetně výpočtu
  • Úpravy výrobní dokumentace dle přání zákazníka
  • Spolupráce při zavádění nových dílů do výroby
  • Návrh konstrukce nových dílů a celků
  • Tvorba a změny kusovníků
Požadavky
  • Vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání se zaměřením na strojírenství a výrobní techniku
  • Schopnost samostatného návrhu hydraulických okruhů (včetně výpočtů VELKOU VÝHODOU)
  • Znalost 3D CAD software - Siemens NX VÝHODOU

Znalost ERP Navision VÝHODOU

  • Znalost norem DIN/EN/ISO
  • Schopnost samostatného projektování
  • Agličtina nebo němčina na komunikativní úrovni výhodou
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Pravidelné čtvrtletní prémie
  • Obědy ZDARMA ve firemní kantýně (na výběr 9 jídel denně)
  • 6.000,- Kč ročně: na sport, kulturu a volný čas
  • Volání zdarma mezi členy rodiny a zvýhodněné volání mimo daný okruh