Konstruktér | Elektro | Praha!

Plný úvazek
Mzda
32 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-10-355466
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost působící v oborech elektroinstalací, řídících systémů, technického zabezpečení budov, přijme Konstruktéra elektro!

Budete působit v sídle společnosti, kde je potřeba úzce spolupracovat s výrobní sekcí. Jedná se především o tvorbu výkresové dokumentace ve 2D CADu.

Širší náplň práce:

  • Tvorba výkresové dokumentace - zejména elektro část (pohledy rozmístění komponentů a štítků, el. schéma zapojení, specifikace přístrojů vč. pomocného materiálu, atd.)
  • Samostatné vyhodnocování variant a volba optimálního řešení
  • Přenesení požadavků zákazníka při vývoji produktů a zapracování změn
  • Příprava konečné dokumentace pro zákazníka
  • Spolupráce s výrobou při realizaci zakázek
Požadavky
  • SŠ s maturitou elektrotechnického směru
  • Znalost 2D CAD (Eplan výhodou)
  • Vyhláška 50, minimálně §5
  • Schopnost číst technickou dokumentaci
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Řidičský průkaz skupiny B výhodou
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Zdravotní volno (sick day)
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Stravenky
  • Doprava na firmu ZDARMA!
  • Produkty společnosti za zvýhodněné ceny
  • Firemní rekreace v Krkonoších (pro rodinné příslušníky za zvýhodněné ceny)
  • Vzdělávání a příležitost pro další profesní růst