KONSTRUKTÉR- ELEKTRO

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
12-10-348077
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • zpracování technické dokumentace k projektům elektroinstalace kolejových vozidel všech typových řad
  • tvorba technické dokumentace v programu Engineering Base,
  • spolupráce s obchodním oddělením při sestavení nabídky ve fázi výběrového řízení,
  • komunikace se zákazníky, dodavateli i schvalovateli daného projektu,
  • zpracování a vyhodnocení technických částí nabídek uvedené konstrukční skupiny,
  • technická spolupráce při výrobě prototypu, zkoušení vozidel, schvalování a realizaci sériové výroby,
  • spolupráce s vnitropodnikovými útvary
Požadavky
  • VŠ vzdělání technického směru – obor elektrotechnika,
  • odborná způsobilost podle vyhlášky č. 50/1978 sb., min. §5 (§6, §8, §10 výhodou),
  • všeobecný technický přehled v oboru kolejová vozidla,
  • předchozí praxe v oboru kolejových vozidel nutná,
  • znalost tvorby a čtení ve výkresové dokumentaci,
  • znalost programu Engineering Base výhodou,
  • znalost AJ nebo NJ (aktivně výhodou),
  • uživatelská znalost MS Office,
  • flexibilita, spolehlivost, samostatnost, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové práce,
  • řidičské oprávnění sk. B,
  • ochota se učit novým poznatkům (normy, předpisy)
Benefity

týden dovolené nad rámec zákona

příspěvek na penzijní nebo životní připojištění

možnost dalšího dlouhodobého vzdělávání odborných znalostí a jazykových dovedností

stravenky nebo možnost závodního stravování

sportovní a kulturní akce

firemní školka

příspěvek zaměstnancům na volnočasové aktivity Flexipass

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.