KONCIPIENT | PRAHA 1

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-17-405468-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte praxi jako advokátní koncipient/ka a chcete rozvíjet svoji kariéru v právu? A nebo jste čerstvý absolvent bez praxe? Hledáte stabilní zaměstnání v prestižní advokátní kanceláři v centru Prahy?

  • V této advokátní kanceláři si můžete vyzkoušet různé druhy práva. Zejména finančního, korporátního, obchodního a insolvenčního práva nebo se specializovat na jednu věc, podle toho, co Vám bude vyhovovat!
  • Nabízíme zajímavou práci s velkou mírou samostatnosti, možnost spolupráce se zajímavými klienty kanceláře a účast na jednáních.
  • Stabilní pracovní dobu a zajímavé finanční ohodnocení.

Lokalita: Praha 1

Požadavky
  • Dokončené právní vzdělání
  • Může být i čerstvý absolvent s krátkou praxí
  • Znalost AJ na úrovni B2
  • Samostatnost
  • Pečlivost
  • Proklientský přístup
Benefity
  • Pravidelné odměny dle odvedené práce
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Home office
  • Teambuildingové akce
  • Káva a drobné občerstvení zdarma
  • Příležitost k plynulému přechodu na pozici advokáta
  • Příjemný kolektiv