Key Account Manager - nástup ihned

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 Kč
Referenční číslo
19-23-405092-1
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Víte, jak se jedná v rámci obchodních řetězců? Máte alespoň krátkou zkušenost z FMCG? Hledáte podporujícího zaměstnavatele s dlouholetým renomé?

Velmi se těšíme na spolupráci s Vámi!

Co budete na pozici Key Account Manager řešit:

  • péči o svéřené zákazníky
  • listingy, akce, promoce
  • roční vyjednávání
  • kalkulace cen a marží
  • každodenní úkoly a pravidelné analýzy v Excelu
  • prezentace analýz a výsledků v rámci firmy
  • komunikace napříč odděleními (logistika, plánování, marketing)
Požadavky
  • předchozí zkušenosti s obchodní prací z oblasti FMCG
  • angličtina pro běžnou komunikaci - schopnost porozumět školení v cizím jazyce, základní sebeprezentace a small talk s kolegy ze zahraničí
  • řidičské schopnosti pro pravidelné návštěvy zákazníků
Benefity

13. plat

stravenky

příjemné pracovní prostředí

podpora dalšího vzdělávání