Key Account Manager Food

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
19-24-356962
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jste Key Account Manager z cukrovinek nebo jídla?

Máte zkušenosti s moderním trhem a velkoobchody?

Máte dobré kontakty v Albertu, Bille a Kauflandu?

Pokud ano, tak neváhejte a čtěte dál.

Co bude Vašimi úkoly?

  • komunikace a péče o klíčové zákazníky moderního trhu
  • rozvoj současných listingů a obchodních strategií
  • vyselektování nových příležitostí u stávajících a potenciálních partnerů
  • plánování celoročních promo aktivit včetně marketingových akcí
  • vyjednávání cenových podmínek
  • pravidelný reporting
Požadavky

Kdo jste?

  • Máte zkušenosti na obchodní pozici min. 2 roky v FMCG - potraviny (ideálně cukrovinky)
  • Znalost moderního trhu
  • Silné vyjednávací schopnosti
  • Strategické myšlení - dlouhodobé budování značek
  • Komunikativní AJ výhodou
Benefity
  • home office
  • bonusové ohodnocení
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • stravenky
  • Multisport karta
  • mobil, notebook