KEY ACCOUNT MANAGER FARMACIE

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
16-13-349146
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenost na pozici Key Account Managera v oblasti farmacie? A zároveň máš praxi s prodejem Rx léčiv a řešení tendrů s nemocnicemi? Pokud ano, potřebujeme právě Tebe!

Pro generickou společnost patřící mezi špičku ve své kategorii hledáme novou součást týmu Key account managerů v rámci Moravskoslezského, Olomoucké, Zlínského, Jihomoravského kraje a Vysočiny.

Požadavky
  • VŠ vzdělání
  • min. 1 rok zkušenost na pozici Key Account Managera ve farmacii
  • zkušenost s tendry
  • zkušenost s prodejem Rx léčiv
  • samostatnost a proaktivita
  • znalost anglického jazyka výhodou
Benefity
  • 5 dní dovolené navíc
  • 4 dny sick days
  • 3 % příspěvek na penzijní připojištění
  • Automobil - octávia, iphone, notebook (ipad)
  • stravenky