Key Account Manager do FMCG

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
55 000 - 95 000 Kč
Referenční číslo
19-13-345388
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

FMCG značka se správně dochuceným portfoliem hledá zkušeného Key Account Managera.

Co bude mít tento KAMák na starosti?

  • řízení a rozvoj obchodních vztahů s klíčovými zákazníky
  • budování a rozvoj trvalé spolupráce se svěřenými zákazníky
  • využití potenciálu svěřených zákazníků a hledání nových obchodních příležitostí
  • růst obratu při dosažení plánované profitability u svěřených zákazníků
  • zvyšování tržních podílů produktů společnosti
  • příprava a realizace promo akcí a prodejních aktivit v rámci celé České republiky.
Požadavky

Co má ideální kandidát?

  • min. SŠ vzdělání
  • vynikající znalost Wordu, Excelu
  • pokročilá angličtina (pravidelná komunikace slovem i písmem se zahraničním vedením)
  • zkušenost s moderním trhem v oblasti FMCG
  • zkušenost v řízení prodeje a péče o klíčové zákazníky
  • razantní osobnost, která se v stresu nehroutí
  • skvělé vyjednávací schopnosti
  • reprezentativní a profesionální osobnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Multisport karta
  • auto (i na soukromé účely)
  • mobil, notebook
  • jazykové kurzy