KEY ACCOUNT MANAGER| CHOMUTOVSKO

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
8-23-356559
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Vládnete oblasti obchodu? Utužování obchodních vztahů Vás baví? Máte technický background a angličtina je takřka Vaším druhým rodným jazykem? Cestování je vítaným zpestřením pracovní náplně?

Pro mezinárodní společnost na chomutovsku obsazujeme pozici KEY ACCOUNT MANAGER!

Co bude Vaší náplní práce?

  • komunikace, jednání s klíčovými zákazníky
  • rozvíjení obchodních vztahů
  • řešení aktuálních požadavků zákazníků
  • úzká spolupráce s obchodním oddělením
Požadavky

Profil vhodného uchazeče by měl splňovat:

  • VŠ vzdělání technického nebo ekonomického zaměření
  • 5 let zkušeností na obdobné pozici Key Account manager
  • Technické povědomí
  • AJ na plynulé úrovni (C1), znalost dalšího jazyka Vám bude výhodou
  • ochota častého cestování - ČR i zahraničí
  • komunikativní a prozákaznický přístup
  • Být aktivní řidičem sk. B
  • MOŽNOST PROFESNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ (AJ, KURZY, SEMINÁŘE, ŠKOLENÍ)
  • 5 TÝDNŮ DOVOLENÉ
  • PŘÍSPĚVKY ZAMĚSTNAVATELE NA DŮCHODOVÉ/ŽIVOTNÍ PŘIPOJIŠTĚNÍ
  • PŘÍSPĚVEK NA PÉČI O ZDRAVÍ A JINÉ VOLNOČASOVÉ AKTIVITY + FLEXI PASY
  • SLUŽEBNÍ AUTOMOBIL
  • ZDRAVOTNÍ VOLNO
  • PŘÍSPĚVEK NA STRAVNÉ
  • PŘÍSPĚVEK NA PODPORU RODIN