KEY ACCOUNT MANAGER CEE

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 80 000 Kč
Referenční číslo
4-13-347665
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náš klient má na prvním místě péči o naše domáci mazlíčky - psy a kočky. Proto také hledá KEY ACCOUNT MANAGERA (oblast Střední Evropy), který pomůže značku ještě více rozšířit.

Představujeme si dravce, kterému nevadí cestovat a denně vést obchodní jednání v angličtině a má předchozí zkušenost s prodejem suchých krmiv. Takový je náš KEY ACCOUNT MANAGER.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Péče o obchodní partnery a zákazníky - jak nové, tak stávající
  • Přinášení nových nápadů na zlepšení obchodních aktivit
  • Komunikace a budování dlouhodobých vztahů
  • Aktivní cestování v rámci ČR, SK a Maďarska
  • Nastavování plánů, strategií
  • Podílení se na marketingových aktivitách
Požadavky
  • výbornou úroveň AJ (komunikace s německou matkou a maďarským trhem)
  • Zkušenost na obchodní/marketingové pozici v oblasti PET FOOD
  • Obchodní duch a schopnost vyjednávat
  • Kreativní a proaktivní osobnost
  • Samostatnost a zodpovědnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolená
  • 100% Homeoffice
  • automobil i k osobním účelům