KEY ACCOUNT MANAGER

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
11-23-362907
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš zkušenosti v oblasti obchodu v automotive? Domluvíš se anglicky i německy? Baví Tě servisovat své klienty k všestranné spokojenosti a zároveň jsi profík i v akvizicích a vyjednáváních?

Potom nám pošli své CV!

Co Tě čeká na pozici KEY ACCOUNT MANAGER:

  • samostatné řízení prodeje a obchodních případů
  • péče o klíčové zákazníky společnosti
  • vyjednávání o spolupráci
  • akvizice nových projektů
  • analýza trhu a konkurence
  • prezentace firmy a jejích produktů
  • podílení se na marketingové strategii
  • reporting
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • komunikativní AJ i NJ pro jednání se zákazníky
  • několikaleté zkušenosti na obdobné pozici v automotive
Benefity
  • 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • osobní ohodnocení
  • bonusy dle dosažených výsledků a prodejů
  • stravenky - hrazené zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
  • odměna za splnění fondu pracovní doby
  • jazykové kurzy