KAM pro německý trh | služební auto

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
6-23-359331
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Umíte výborně německy a jste zkušený obchodník? Hledáme člověka, který se bude starat o naše zákazníky v Německu. Cílem je dlouhodobý rozvoj již existujících klientů, akvizice bude naprosté minimum. Proto hledáme kandidáta zaměřeného na dlouhodobé a vřelé vztahy s klienty.

Služební cesty budou každý týden a proto musíte být schopný zvládnou až 60tis. km za rok. 3 - 4 dny budete trávit v zahraničí, zbytek pracovního týdne na centrále na Vysočině, nebo na home office. K základní mzdě je potřeba ještě připočítat diety ve výši 45€ za den. Průměrně si tedy odnesete dalších 15tis. Kč za měsíc.

Vaší náplní bude:

  • Získávání prodejních objednávek a prodej produktů stávajícím zákazníkům
  • rozvíjení další obchodní spolupráce se stávajícími zákazníky
  • získávání nových zákazníků v rámci EU (Německo, Rakousko)
  • zadávání objednávek do výroby, plánování exportní výroby
  • zajišťování logistiky dodávek pro svěřené zákazníky
  • poprodejní servis a řešení reklamací
  • spolupráce při vývoji nových výrobků pro exportní zákazníky
Požadavky
  • zkušenost s oblasti prodeje B2B, ideálně export
  • NJ - výborná znalost
  • komunikativnost a příjemné vystupování
  • znalost práce na PC (Internet, MS Office)
  • časté služební cesty, časová flexibilita
  • schopnost samostatné práce a organizační schopnosti
Benefity
  • služební vůz i pro soukromé účely
  • penzijní připojištění
  • notebook, mobilní telefon