KALKULANT | pozemní stavby

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
2-5-372215
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Společnost, která působí jako generální dodavatel pozemních staveb, rozšiřuje svůj tým a obsazuje pozici:

KALKULANT

Co bude Vaší náplní práce:

  • zajištění všech podkladů nutných pro rozpočtování projektu
  • zpracování cenových nabídek a naceňování dle projektové dokumentace
  • zpracování výkazu výměr a výpočet množství stavebního materiálu
  • výběrová řízení na dodavatele materiálu
  • zajišťování smluv se subdodavateli
  • spolupráci se stavbyvedoucím, projektanty, dodavateli a investory
  • řízení přípravy staveb
Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání ve stavebním oboru
  • zkušenosti na podobné pozici
  • samostatnost, pečlivost, organizační schopnosti
  • motivující mzdové ohodnocení v závislosti na výsledcích střediska
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky