Účetní pro perspektivní společnost

Plný úvazek
Práce z domu
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-7-406259
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledám loajálního a pracovitého člověka s alespoň drobnou zkušeností s podvojným účetnictvím na pozici JUNIOR Účetní.

Budete součástí stabilního účetního týmu u jednoho z nejvíce oblíbených zaměstnavatelů.

Na pozici Vás čekají tyto úkoly:

o Účtování přijatých faktur a příprava účetních dokladů

o Podílení se na účetní závěrce a rekonciliace účtů

o Úzká spolupráce se seniorní účetní

A další ad hoc úkoly.

Těšíme se na Váš životopis!

Požadavky

Hledáme účetního juniora s velkým nadšením pro oblast financí.

Co již můžete nabídnout -

  • Ukončené SŠ vzdělání nebo absolvent VŠ
  • Alespoň krátká zkušenost s účetnictvím
  • Znalost českých účetních standardů
  • Dobrá znalost MS Office, zejména Excel
  • Analytické schopnosti, zaměření na detail.

Znalost systému SAP je velkou výhodou.

Jen pro zájemce o dlouhodobou spolupráci.

Nabízíme nadstandartní podmínky jako flexibilní home office, zajímavý příspěvek na Cafeterii, delší dovolená než obvykle, apod.