Junior Software Engineer C#

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 65 000 Kč
Referenční číslo
2-16-349021
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáš zaměstnání na plný úvazek v Praze? Máš nějaké zkušenosti s kódováním, například v GitHub a alespoň základní znalost programování v C#?

Mluvíš česky a anglicky? Jestli tě pozice zaujala a chtěl bys více informací, určitě se nám neváhej ozvat. :)

Náplň práce

  • správa web technologií
  • vývoj aplikačního software
  • spolupráce při analýze a návrhu vyvíjených aplikací
  • technická podpora pro marketingové oddělení
  • vyřizování požadavků uživatelů/zaměstnanců (především marketingové oddělení)
  • denní komunikace se zaměstnanci a s distribučními centry
  • spolupráce s marketingem na dlouhodobých projektech
Požadavky
  • znalost minimálně jednoho programovacího jazyka (nejlépe C#, PHP, Ruby, Java)
  • plynulá čeština
  • komunikativní angličtina
  • výhodou je znalost jazyka SQL
  • důležitá je alespoň základní znalost kódů
  • další velkou výhodou je odkaz na GitHub s vlastní ukázkou kódu
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • 4 sickdays
  • týden neplaceného volna
  • benefitní systém Benefit Plus (stravenky, příspěvek na penzijní připojištění / životní pojištění, sport, cestování, vzdělávání, kultura, zdraví, tištěné knihy, Multisport karta, ostatní služby)
  • odborné vzdělávání a literatura
  • občerstvení na pracovišti
  • bonus za doporučení nového kolegy
  • firemní akce (pravidelné víkendové akce, sportovní akce, opékačky, firemní večírky, apod.)
  • dobrovolný dresscode