Junior PROJEKTANT s AUTOCAD - příjemná firma

Referenční číslo
20-5-365024
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme šikovného absolventa s aktivní znalostí Autocad a silnoproudu.

Váš budoucí zaměstnavatel je jedním z předních evropských výrobců řídicích systémů pro tramvajové provozy se zákazníky v Evropě, Severní Americe, Austrálii a Číně.

Náplň práce:

  • Projektování trakčního vedení městské hromadné dopravy
  • Zpracování návrhů v AutoCAD, konkrétně ArchiCAD
  • Spolupráce se zadavateli projektů
  • Příležitostná práce v terénu
  • Návrhy hromadné dopravy
  • projednávání navrženého technického řešení se zadavateli projektů
  • Mezinárodní projekty a komunikace v anglickém jazyce
Požadavky
  • SŠ/VŠ elektro - silnoproud ideální
  • znalost programů AutoCAD podmínkou: Xrefy, Bloky, vrstvy
  • znalost MS Office
  • technické myšlení a představivost
  • znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • výhodou: autorizace technik/inženýr v oboru technika prostředí staveb, specializace elektrotechnická zařízení nebo v oboru technologická zařízení staveb
  • znalost stavebního zákona výhodou
  • orientace ve vyhlášce 50 (silnoproud)

Pozice je vhodná pro šikovné absolventy

Benefity
  • 13. plat podle výsledků společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Cafeteria
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na životní a penzijní připojištění
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • příjemný přátelský tým
  • prostor pro vlastní rozvoj a kreativitu
  • jistota zaměstnání v zavedené společnosti
  • další benefity, které jsou pevnou součástí silné sociální politiky