Junior Project Manager

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 50 000 Kč
Referenční číslo
2-10-345527
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáme komunikativně nadanou osobu, která je pečlivá a umí organizovat práci nejen sobě, ale pomoci i týmu, aby včas a řádně vše plnil.

Jsme IT společnost provozující internetovou televizi po celém světě a tak máme i pár členů našeho týmu mimo ČR, ale většina sedí v Praze ve Strašnicích, kde bys seděl/a i Ty a dohlížel na to, aby ostatní měli včas a vše uděláno.

Nemusíš mít velký technický background, ale základy by se Ti určitě hodili.

Angličtina Ti stačí na úrovni mluvené a psané komunikace, aby ses domluvil co je za problém a uměl/a popsat, co po daném člověku potřebuješ.

Požadavky
  • povědomí o IT a chtít se ho učit
  • pečlivost, organizovanost, zodpovědnost
Benefity
  • Flexibilní pracovní doba
  • Home Office
  • Nekorporátní prostředí, kde se budeš cítit jako doma :-)