Junior programátor C++ a Java

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
2-10-342771
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pojďte si s námi hrát. Chtěl bys vidět, jak fungují velké testovací stroje?

Firma, která si hraje a má zapálené zaměstnance, hledá junior programátora, který by jí pomohl v programování ovládacího prostředí a UI.

Bavila Tě na škole fyzika a elektronika a navíc umíš aspoň trochu programovat?

Tak neváhej a pojď si s námi hrát.

Sestavujeme velké zkušební stroje a potřebujeme pomoct s programováním obslužné aplikace v C++ a uživatelského rozhraní v Javě.

Je to pestrá programátorská práce s občasným cestováním do zahraničí za klientem (implementace a zaškolení klienta v angličtině).

Ideálně, když máš základy C++ a Javy a chuť je rozvíjet :-).

Požadavky
  • alespoň základní znalost C / C++ (praxe v programování ideálně 1 rok, může být i šikovný absolvent, kterého baví programovat)
  • znalost Java SE (tvorba uživatelského rozhraní) výhodou
  • znalost ovladačů pro Linux výhodou
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • chuť neustále se učit
Benefity
  • možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu
  • stabilita významné společnosti v oboru, ale s rodinnou firemní kulturou (žádný strohý korporát)
  • příspěvek na stravování + další výhody
  • pracoviště na Praze 10