JUNIOR PRODUCT MANAGER, 35 000 Kč

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
30 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
13-23-348842
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte si pracovní uplatnění v oblasti PRODUCT MANAGEMENTU? Chcete se dozvědět více o oblasti elektroniky? Zašlete nám svůj životopis na pozici JUNIOR PRODUCT MANAGER a odstartujte svoji kariéru ve společnosti působící v oblasti elektroniky a nových technologií.

Náplň práce:

  • příprava materiálů týkajících se business aktivit
  • podpora zákazníků ve zpracovávání objednávek v SAPu a doručení produktů
  • asistence marketingovému týmu v oblasti Purchase/Sales/Inventory a plánování
  • tvorba produktových prezentací
  • sledování konkurence

Nástup: IHNED

Plat: 30-35 000 Kč/měs.

Lokalita: Praha 8 Karlín

Požadavky
  • minimálně středoškolské vzdělání
  • pokročilá znalost anglického jazyka (komunikace se zahraničím)
  • zkušenost s programem SAP výhodou
  • MS Office - aspoň na uživatelské úrovni
  • předchozí zkušenost z obdobné pozice výhodou
  • zájem o technické produkty
  • zákaznický přístup
Benefity
  • roční odměna
  • 5, 7 nebo 10 sick days v závislosti na délce pracovního poměru
  • v pátek zkrácená pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené (navýšení dovolené po 5 letech)
  • Multisport karta (zaměstnanec hradí 200 Kč)
  • plně hrazený příspěvek na MHD (vyplácen kvartálně)
  • stravenky
  • příspěvek na penzijní připojištění po zkušební době
  • moderní kanceláře kousek od centra Prahy