JUNIOR NÁKUPČÍ | TURNOV

Lokalita
Obor
Referenční číslo
11-23-406897
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš ukončené VŠ vzdělání a hledáš pracovní nabídky se zaměřením do nákupu? Nebo máš roční praxi na podobné pozici? Tak právě Tebe hledám!

Na pozici JUNIOR NÁKUPČÍ | TURNOV budeš mít na starost:

  • Vystavování objednávek v systému SAP
  • Koordinace termínů dodání
  • Poptávat a objednávat výrobní i nevýrobní materiál a služby
  • Zajišťování náhradních dílů při haváriích
  • Vyjednávání s dodavateli a organizace výběrových řízení
  • Podpora úseků napříč společností při řešení jejich problémů ve vztahu k dodavatelům
  • Spolupráce s výrobním úsekem, logistikou a finančním oddělením
Požadavky
  • VŠ vzdělání, nebo SŠ vzdělání s alespoň 1 rokem praxe
  • AJ na úrovni B1
  • Znalost MS Office, SAP výhodou
Benefity
  • 13. plat + každoroční přidávání
  • 25 dní dovolené
  • Finanční odměny za odpracované roky
  • Možnost osobního rozvoje
  • Celoroční příspěvky na sport, kulturu, zdraví a volný čas s rodinou
  • Dotované závodní stravování
  • Hrazené jazykové kurzy
  • Pružnou pracovní dobu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Svozové autobusy ze směrů: Semily, Železný Brod, Lomnice nad Popelkou