JUNIOR NÁKUPČÍ S AJ/NJ | VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Plný úvazek
Mzda
35 000 - 40 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
7-20-403957-3
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Nastartujte svoji kariéru v NÁKUPU! Do týmu hledáme posilu, která se nebojí mluvit anglicky a má chuť se učit.

Jako REFERENTA NÁKUPU vás bude čekat především:

  • zpracování objednávek a následný nákup materiálu
  • vyhledávání a výběr dodavatelů
  • vyjednávání cen, platebních a jiných podmínek
  • koordinace dodacích termínů
  • spolupráce s ostatními odděleními (výroba, obchod, finance, ...)

Podpora při zaučení je samozřejmostí a rozhodně se nemusíte bát monotónní práce, tato pozice je pro vás pouze odrazovým můstkem pro zajímavý kariérní růst směrem k převzetí celého nákupního oddělení!

Požadavky
  • min. SŠ vzdělání (obchod, ekonomie)
  • schopnost komunikovat v angličtině či němčině
  • znalost balíčku MS Office
  • ŘP sk. B, ochota cestovat (sporadicky)
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • smlouva na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu
  • mobilní telefon i notebook k soukromým účelům
  • stravenkový paušál (150 Kč/den)
  • příspěvek na dojíždění (2,8 Kč/km)
  • podpora v dalším vzděláváním