Junior KAM

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
19-13-346923
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Využij své předchozí zkušenosti z obchodu a moderního trhu v roli Junior KAM. Je Ti blízký retail a zvládneš komunikovat v angličtině?

Mezinárodní FMCG společnost, která patří mezi jedničky na trhu a jejíž specialitou jsou sušenky, rozšiřuje svůj tým o pozici, která může být Tvým kariérním posunem.

Co tě čeká:

  • komunikace a péče o klíčové zákazníky
  • rozvoj a implementace obchodních strategií
  • zaměření na nové obchodní příležitosti
  • pravidelné analýzy a monitoring obchodních a promo aktivit
  • zvyšování tržních podílů produktů společnosti
  • vyjednávání cenových podmínek
  • pravidelný reporting a plánování meetingů
Požadavky
  • bakalářské nebo vysokoškolské vzdělání
  • zkušenosti na obchodní pozici min. 3 roky (RETAIL, MODERNÍ TRH, FMCG)
  • samostatnost a strategické uvažování
  • silné vyjednávací schopnosti
  • komunikace v angličtině
  • MS Office (pokročilá znalost, kontingenční tabulky)
  • analytické a strategické uvažování
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Home office
  • Služební automobil i k soukromým účelům
  • Stravenky
  • Mobile, notebook