Junior iOS Developer - Praha Háje

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
2-16-353702
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chceš se podílet na vývoji aplikace internetové televize?

Máme pro zábavu vlastní program, se kterým si hrajeme.

Televizi provozujeme po celém světě, kde také instalujeme a provozujeme spoustu serverů.

Pokud máš zkušenost s přenosem obrazu super, ale není to podmínka.

Důležité je chtít se zlepšovat ve vývoji iOS aplikací přehrávajích obraz.

Apku už máme v provozu, ale pořád je co vylepšovat a vymýšlet a tak si s ní neustále hrajeme :). Pokud budeš mít nějaké nápady, jsou u nás vždy vítány.

Budeš mít po ruce seniora, který se v naší aplikaci dobře vyzná.

Přestože se rozrůstáme, snažíme se udržet rodinné prostředí, kde se všichni cítí v pohodě.

Neřeším žádný dresscode, ani to, že někdy potřebuješ přijít později či odejít dříve.

Tak už neváhej, pošli nám svůj životopis a my se Ti ozveme.

Požadavky
  • znalost iOS
  • přátelská komunikativní osobnost
  • anglický jazyk na úrovni technické dokumentace
Benefity
  • variabilní pracovní doba core 10 - 13 hodin
  • pátky Home Office
  • pohotovosti jsou dobrovolné On Call a za příplatek
  • služebky nejsou, ale pokud by ses chtěl podívat třeba na instalaci na Floridu nebo do Brazílie, máš možnost :)
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • nb a telefon
  • výborné kafe
  • možnost parkování