JUNIOR FINANČNÍ CONTROLLER BEZ JAZYKA!

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
6-7-392073
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • Dáme ti pružnou pracovní dobu, takže se nemusíš bát, že bys neměl/a dost času na svůj osobní život nebo ti ujel autobus.
  • V břiše ti kručet nebude! Máš u nás nárok na zaměstnanecké balíčky i závodní stravování.
  • Nejsme sice v centru Jihlavy, ale dostaneš se k nám jak autem, tak vlakem, autobusem nebo třeba na kole.

Pro našeho klienta v Jihlavě, hledáme vhodného kadidáta/tku na pozici CONTROLLINGU finančního úseku.

Tvou náplní zde bude:

  • pravidelný reporting a analýzy
  • vyhodnocení finančního a obchodního plánu společnosti
  • podílet se na tvorbě finančního plánu
  • předkládat návrhy a opatření ke zlepšení
Požadavky
  • SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání - ekonomický směr
  • EXCEL nutností - přes to nejede vlak!
  • zanlosti z oblasti ekonomiky a účetnictví
  • Vhodné pro absolventy!
Benefity
  • 25 dní dovolené je u nás standard.
  • Penzijko a cafeterie je samozřejmostí.
  • V kanceláři musíš být 9-14, jinak je to na tobě!
  • Zaměstnanecké balíčky i závodní stravování.
  • Skvělá dopravní dostupnost.
  • Tvé průběžné vzdělávání je pro nás důležité.
  • Nemusíš se bát cizích jazyků, ty u nás potřebovat nebudeš!