Jen ranní směna - Brno Slatina!

Plný úvazek
Mzda
20 000 - 20 500 Kč
Referenční číslo
3-21-347694
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Hledáte zajímavou práci v jednosměnném provozu?

Nabízíme práci v čistém elektrotechnickém prostředí servisního centra v Brně Slatině pouze na ranní směnu.

Hledáme šikovné kandidáty na pozici operátor servisního centra.

Vaší náplní práce bude zejména:

  • vizuální kontrola a kompletace výrobků
  • testování funkčnosti těchto výrobků
  • zadávání údajů do interního systému

Nemusíte se obávat pracovní náplně, na všechno Vás rádi zaučíme. Stačí, že máte pozitivní přístup k práci na počítači.

Jedná se o pozici v jednosměnném provozu (cca 7:00-15:30).

Lokalita: Brno Slatina

Požadavky
  • manuální zručnost a dobrý zrak
  • pečlivost a pozornost pro detail
  • uživatelská znalost práce s počítačem
  • alespoň základy anglického jazyka výhodou
  • zkušenosti s pájením velkou výhodou
Benefity
  • zajímavá mzda, možnost navýšení
  • bonusy
  • náborový bonus 3000kč po zkušební době
  • dovolená 5 týdnů
  • stravenky v hodnotě 80kč/odpracovaný den
  • narozeninové poukazy
  • jazykové kurzy
  • posilovna přímo v areálu výrobní haly
  • sick days
  • pravidelné mimopracovní setkání a akce
  • skvělý kolektiv
  • možnost profesního růstu!