Jednoduchá brigáda - 120 Kč/hod + příplatky a přísp. na dopravu

Druh pozice
Brigáda
Mzda
120 Kč
Referenční číslo
3-6-358854
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Náplň práce:

  • jednoduchá výpomoc ve výrobě pro automobilový průmysl
  • vizuální kontrola a testování komponentů
  • vychystávání a balení výrobků
Požadavky
  • věk minimálně 18 let
  • dlouhodobá spolupráce, například během školního roku
  • směny jsou vždy od 6:00 - do 18:00 hod.
  • pondělí až neděle: dny, kdy půjdete do práce si volíte sami individuálně, podle možností
  • požadujeme určitou pravidelnost ve směnách
Benefity
  • Mzda 120 Kč/hod.
  • Příspěvek na dopravu 300 Kč - 2500 Kč podle vzdálenosti do práce
  • Příplatek za víkend 10%
  • Příspěvek na stravování přímo v práci

Tak neváhejte, zašlete nám svůj životopis a my se Vám ozveme. :)