Java Vývojář/Konzultant

Lokalita
Obor
Plný úvazek
Mzda
60 000 - 90 000 Kč
Referenční číslo
2-10-339986
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi zkušený Java developer, rád bys to dělal dál, ale nechce se ti pořád jen sedět u počítače?
Chtěl bys mít na starost projekty včetně komunikace s klientem?
Zajímá tě oblast bezpečnosti a správy uživatelských účtů?
Nechceš pracovat v open space a chceš mít v létě možnost pracovat na čerstvém vzduchu?
Chceš mít možnost pravidelně pracovat z domova?
Tahle práce by se ti mohla líbit :-)

Středně velká společnost hledá do svého týmu zkušenějšího Javistu, který bude především:
- mít zodpovědnost za projekt nebo jeho část
- psát dokumentaci, vyvíjet, testovat, implementovat a dělat podporu
- komunikovat s klientem

Požadavky

Co bys měl umět/mít/znát:
- Alespoň 2 roky v oblasti Java vývoje
- Spring, Hibernate nebo JPA
- Dále se budou hodit např. webové služby, SOAP, REST, XML
- Apache Tomcat

Benefity

- 5 týdnů placené dovolené
- profesní vzdělávání pro zaměstnance
- jazykové kurzy na pracovišti
- možnost práce z domova (2 dny v týdnu)
- příspěvek na MHD
- roční bonus až do výše 10% roční mzdy (při splnění osobních a obchodních cílů)
- příspěvky na penzijní a životní pojištění až do výše 4 200,- Kč měsíčně
- příspěvky na důchodové spoření až do výše 50 000,- Kč ročně
- náhrada mzdy v případě delší pracovní neschopnosti
- 50 000,- Kč jako rodičovský příspěvek zaměstnanci při narození dítěte
- 100% hrazení nákladů na dopravu (MHD)
- stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
- mobilní telefon s neomezeným tarifem pro volání
- občerstvení na pracovišti (káva, čaj, nealko, apod.)