JAVA PROGRAMÁTOR

Referenční číslo
12-16-351421
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jedná se o práci v týmu, který má na starosti realizaci backendových služeb pro integraci s výrobními zařízeními a okolními systémy. V týmu i samostatně budete

vyvíjet a udržovat aplikace na platformě Java, a to například:

  • aplikace pro zpracování dat z výroby,
  • aplikace pro správu dat pro podporu výroby,
  • aplikace pro zlepšování kvality výroby nebo
  • aplikace pro koncové uživatele.
Požadavky
  • zkušenost s vývojem v prostředí Java
  • znalost SQL, relačních databází
  • komunikativní úroveň anglického jazyka
  • zajímavá práce v hi-tech IT společnosti s nejnovějšími technologiemi
  • nadstandardní finanční ohodnocení s potenciálem růstu
  • odborné a jazykové vzdělávání
  • firemní benefity (bonusy, notebook, pohyblivá pracovní doba, stravenky, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, firemní akce)
  • pohyblivá pracovní doba

Výběrové řízení na tuto pozici stále probíhá, zašlete nám proto svůj životopis i v tomto období, kdy žádost bude zpracována online.