Java EE Developer

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 40 000 Kč
Referenční číslo
16-10-317826
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro vývoj informačního systému hledáme Java EE vývojáře, nadšedce pro vývoj zajímavých projektů s ochotou se rychle učit.

Požadavky

Určitě se neobejdete bez znalosti programování v Java EE, další dovednosti je společnost ochotná Vás doučit. Firma dále využívá následující technologie:

  • webová vrstva – HTML 5, CSS3, Bootstrap, JQuery, JSF, CDI, Selenium
  • aplikační vrstva – Tomcat, Spring, JPA (EclipseLink, Hibernate), Atomikos, Spring Batch, CXF (SOAP, REST), BIRT, JMS
  • databáze – Oracle, MS SQL, PostgreSQL
  • ostatní – SVN, Git, Maven, Eclipse / IntelliJ IDEA
Benefity
  • volná pracovní doba
  • možnost home office
  • pět týdnů dovolené
  • stravenky
  • jazykové kurzy
  • firemní akce i pro rodinné příslušníky s výrazným finančním přispěním firmy
  • zázemí příjemné menší společnosti