JAVA DEVELOPER (junior/senior) - zajímavé mzdové ohodnocení

Referenční číslo
4-16-348211
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsi absolvent VŠ obor informatika? Případně máš SŠ vzdělání, ale již zkušenosti s programováním v jazyce JAVA? Chceš pracovat pro významnou společnost, která nabízí zajímavé benefity a mzdové ohodnocení?

Budeš:

  • analyzovat, implementovat a programovat
  • testovat a implementovat změny
  • spolupracovat s ostatními členy týmu
  • podpora a údržba existujících aplikací
Požadavky
  • SŠ vzdělání s praxí, nebo absolvent VŠ - informatika
  • schopnost komunikace v anglickém jazyce
  • zkušenost s programováním v Java
  • znalost JavaScript výhodou
  • znalost frameworks Spring a Spring Boot
  • jQuery, SQL
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • volná pracovní doba
  • pokud onemocníš, společnost Ti doplatí nemocenskou
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na relokaci
  • příspěvek na životní a důchodové připojištění
  • budeš součástí jedinečných projektů