IT SPECIALISTA/KA - OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

Plný úvazek
Mzda
Referenční číslo
4-16-368118
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti jako IT Specialista/ka v oblasti ochrany osobních údajů a hledáte společnost, kde by ocenili Vaší práci? Hovoříte anglicky a chcete své znalosti ještě prohloubit? Pošlete nám svůj životopis a probereme spolu pozici detailněji.

Náplň práce:

  • navrhování a implementaci osvědčených postupů v oblasti ochrany údajů a soukromí
  • vytváření zásad, pokynů a procesů v oblasti ochrany soukromí
  • doporučení ke zmírnění a eliminaci možných hrozeb a rizik
  • sledování trendů a postupů v oblasti ochrany osobních údajů
Požadavky
  • VŠ vzdělání IT směru
  • komunikativní znalost anglického jazyka
  • zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • znalost zákonů, postupů a procesů v oblasti ochrany soukromí
  • zkušenost s navrhováním a implementací osvědčených postupů v oblasti ochrany osobních údajů
  • komunikační dovednosti
Benefity
  • parkovací místo
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • cafeteria system
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • účast na prestižních projektech
  • občerstvení na pracovišti samozřejmostí