IT SPECIALISTA - OBLAST GDPR

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 35 000 Kč
Referenční číslo
4-10-341187
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Jsme výrobní společnost a potřebujeme posílit naše IT zázemí, konkrétně oblast ochrany osobních údajů. Proto hledáme IT SPECIALISTU - OBLAST GDPR!

Hovoříte anglicky a vyznáte se v oblasti ochrany osobních údajů -> staňtě se naším IT SPECIALISTOU - OBLAST GDPR.

Náplň práce:
* zabezpečení a ochrana dat
* dodržování GDPR standardů a zásad pro ochranu osobních údajů
* prevence ochrany osobních údajů a řešení případných problémů
* správa interních systémů a firemních webových stránek

Požadavky

* min. SŠ vzdělání v oblasti IT
* praxe na obdobné pozici min. 1 rok
* anglický jazyk na komunikativní úrovni
* znalost GDPR problematiky
* flexibilita
* ŘP. sk. B

Benefity

* propracovaný bonusový systém
* příspěvky na penzijní a životní pojištění
* příspěvěk na dopravu
* závodní stravování
* možnost kariérního růstu