IT RECRUITMENT CONSULTANT

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
20-14-405578
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš již zkušenosti v IT náboru?

Chceš se dále rozvíjet v Recruitmentu, pracovat se super týmem a zároveň pracovat v prostředí, kde skutečně oceníme tvoje know-how?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici IT RECRUITMENT CONSULTANT.

  • * Připoj se k nám a pracuj pro #1 na trhu!**

Co u nás práce konzultanta znamená:

  • Vyhledávat a pohovorovat zajímavé kandidáty na trhu práce a doporučovat je k našim klientům
  • Komunikace denně s mezinárodními a globálními klienty
  • Osobní meetingy s klienty, prezentace, konzultace
  • Poskytovat poradenství jak svým klientům, tak svým kandidátům
  • Fungovat týmově se společným cílem - být úspěšní!
  • Přistupovat k práci aktivně a pozitivně
  • Vše tě naučíme, hlavní je mít skutečně pozitivní přístup se všemu učit :)
Požadavky
  • nadšení a zájem o IT Recruitment
  • aktivní zájem o rozvoj trhu, IT trendy
  • komunikativní a sebejistá angličtina (ideálně B1+)
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • ochota se učit!!
  • Zkušenosti z náboru či interního IT náboru sektoru jsou velkou výhodou
Benefity

Co nabízíme?

  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • Home office 2x týdně + notebook
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • cafeterie v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál
  • multisport karta