IT RECRUITER

Plný úvazek
Mzda
30 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
18-14-379646-5
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chtěl/a bys pracovat v HR, ale nemáš žádnou praxi? Jsi zapálený do IT?

Do našeho bezva týmu hledáme člověka na pozici IT RECRUITER.

  • * Připoj se k nám a pracuj pro #1 na trhu!**

Co u nás práce recruitera znamená:

  • pečovat o kandidáty - aktivně je vyhledávat a oslovovat, komunikovat na sociálních sítích, inzerovat pozice, procházet životopisy, vést pohovory s kandidáty, vybírat ty nejlepší a prezentovat je klientům
  • pečovat o klienty - konzultovat s nimi jejich potřeby v oblasti náboru a personálních služeb, navrhovat řešení na míru jejich potřebám, navazovat nové obchodní kontakty a vyhledávat nové projekty
  • pracovat s naší interní databází - pečlivě zaznamenávat důležité informace z projektů, pro jejich snadnější řízení
Požadavky
  • nadšení a zájem o oblast IT
  • komunikativní angličtinu
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • ochotu se učit!!
Benefity

Co nabízíme?

  • až 12 dní volna navíc nad rámec dovolené
  • 2 sick days/rok
  • 2 dny HO/týden
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • cafeterii v hodnotě až 14 000 Kč/rok
  • stravenkový paušál
  • multisport kartu