IT RECRUITER ♥ 80 000 Kč

Plný úvazek
Mzda
70 000 - 80 000 Kč
Práce z domu
Flexibilní pracovní doba
Částečná práce z domu
Referenční číslo
16-14-399963-2
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máš pro ajťáky prostě slabost a IT nábor je tvoje vášeň? Máš praxi s náborem z personální agentury nebo interního HR? Chceš mít možnost dělat si nábor trochu podle sebe, přicházet s nápady a podílet se na realizaci nového projektu již zaběhlé a prosperující IT společnosti? Pak jsi zde správně!

Co Tě u nás čeká:

  • zastřešení a podpora celého procesu náboru
  • podílení se na tvorbě náborové strategie
  • týmová spolupráce napříč celou společností
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání
  • AJ na komunikativní úrovni min. B2
  • zkušenost s aktivním náborem IT pozic
  • znalost práce se sociálními sítěmi (FB, Instagram, LinkedIn)
  • business mindset, komunikativnost, samostatnost
  • český nebo slovenský jazyk - C1
Benefity
  • možnost home office
  • flexibilní pracovní doba
  • finanční bonus