IT PODPORA, part time, 140 Kč/hod.

Druh pozice
Částečný úvazek
Brigáda
Mzda
140 Kč
Referenční číslo
13-19-340994
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Studujete IT nebo technicky zaměřený obor a hledáte první pracovní zkušenost?
Máte zájem získat zkušenost z firemního prostředí mezinárodní společnosti?
Pro našeho klienta, společnost působící ve farmaceutickém průmyslu, hledáme šikovného kandidáta/ku na pozici IT SUPPORT.

Náplň práce:
* administrace tiketu (1 level support)
* denní komunikaci s uživateli (emailová, telefonická)
* zajištění technické podpory
* přijímání požadavků na helpdesk - zapisování do interní aplikace (nejčastější požadavky: resetovat přístupové heslo, pomoc s instalací, navigování v systému)
* eskalace složitějších problémů na 2 level support
* spolupráci s ostatními kolegy v rámci oddělení

Nástup: ihned
Plat: 140 Kč/hod.

Spolupráce: dlouhodobá spolupráce, DPČ
Úvazek: 15 - 20 hodin/týdně, práce na směny, dopolední (8:00-11:00), odpolední (15:00-21:00)

Lokalita: Praha 8 - Karlín

Požadavky

* SŠ vzdělání, ideálně technického směru
*základní orientace v oblasti IT
*znalost anglického jazyka (především písemná komunikace)
*znalosti IT techniky a MS Windows, iOS výhodou
*časová flexibilita během týdne v časech 8:00-11:00 a 15:00-21:00
* znalost MS Office
*pečlivost a důslednost

Benefity

- dlouhodobá spolupráce
- flexibilní docházka
- mezinárodní prostředí